{nasza firma}

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Jednym z głównych atutów naszej firmy jest bezpośredni kontakt Klienta z organizatorem imprez turystycznych. Dzięki samodzielnemu przygotowaniu zleceń mamy pewność, że zaspokoimy wszystkie Państwa oczekiwania. Zatrudniając wykwalifikowaną kadrę i kompleksowo organizując wypoczynek, gwarantujemy wysoką jakość i wszechstronność proponowanych usług. Wykazujemy się profesjonalizmem w dziedzinie turystyki i organizacji wypoczynku, przez co wyjazdy są atrakcyjne, bezpieczne i twórcze.

Ceny

Mając na uwadze dobro Klienta proponujemy Państwu atrakcyjne ceny, zapewniając wysoką jakość organizowanych wycieczek.

Nauka i zabawa na wycieczkach szkolnych

Naszym priorytetem jest zapewnienie uczniom ciekawie spędzonego czasu, przez co, rozbudzanie zainteresowań i ciekawości świata. Oferowany różnorodny program wycieczek jest idealnie dopracowany i interesujący.

Otwartość

Głównym celem biura turystycznego AROKA jest udzielanie wartościowych usług i zaspokajanie przyszłych nabywców w zakresie podróżowania i wypoczynku. W ramach usług naszego biura także Państwo mogą zadecydować, gdzie chcieliby pojechać i co zwiedzić. Stwarzamy możliwość organizacji wycieczek na życzenie. Niemal każdą inicjatywę jesteśmy w stanie zrealizować. Zachęcamy do zgłaszania propozycji w siedzibie naszego biura przy ulicy Piłsudskiego 32, pok. nr 4 lub pod numerem telefonu 89 534 14 56.

Z głębi serca zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy, odwiedzenia nas i skorzystania z naszych usług.